Hej.sk

Hej.sk
Nákup so zľavou až do výšky 20 %

Klub Pravda vám v spolupráci s internetovým obchodom Hej.sk prináša zľavu až do 20 % na nákup širokého sortimentu spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športového tovaru, kozmetiky, drogérie, hračiek, produktov starostlivosti o dieťa a mnoho ďalšieho. Konkrétna výška poskytnutej zľavy závisí výhradne od rozhodnutia a možností partnera Hej.sk.

Ak chcete využívať výhody Klubu Pravda, kliknite na Získať kód. Vygeneruje sa vám unikátny kód, ktorý môžete využiť na získanie zľavy pri nákupe na Hej.sk. Pre získanie zľavy sa, prosím, riaďte ďalšími pokynmi.

  • neexistuje žiadne obmedzenie, čo sa týka počtu kusov či cien, na ktoré sa vzťahuje zľava
  • pri záujme o zľavu, prosím, kontaktujte manažéra pre VIP zákazníkov na mailovú adresu VIP@hej.sk. Do mailu uveďte, o ktorý typ tovaru máte záujem. Ak nie ste presne rozhodnutý, o ktorý tovar máte záujem, opíšte tovar a VIP manažér vám pomôže vybrať vhodný výrobok.
  • na základe vašich dopytov vám manažér pripraví individuálnu cenovú ponuku na vami požadovaný tovar. Podmienky a ďalší postup vám pošle do mailu.
  • následne po obdržaní cenovej ponuky je potrebné vykonať objednávku na webovej stránke http://www.hej.sk/. Nezabudnite si vybrať spôsob dopravy (doprava kuriérom, špedičnou firmou či osobný odber). Po ukončení objednávky do poznámky uveďte, že ste členom Klubu Pravda aj spolu s číslom objednávky. Na základe toho vám manažér upraví ceny podľa predchádzajúcej dohody.
  • po poslaní čísla vašej objednávky pre manažéra vám cenu upraví a potvrdí objednávku
  • hneď ako tovar bude dostupný obdržíte e-mailom a aj sms správou informáciu, v ktorej budete informovaný ohľadne dodania vášho tovaru

Prajeme Vám príjemné a pohodlné nakupovanie.

Váš Klub Pravda

Registrácia do klubu

Prečítajte si podmienky používania Klubu Pravda